לוגו וגטה משרד וחברה לפרסום ושיווק דיגיטלי

Street Candys

איך עזרנו להם?

חבילת דיגיטל 360 מעלות

אז מי אלו סטריט קנדיס? סטריט קנדיס זוהי חברת בגדים לצעירות שאוהבות אופנת רחוב ורוצה לבעוט בעולם האופנה.

החברה הייתה צריכה חברת שיווק שתתן לה את המענה בכל האספקטים גם בפן ניהול הסושיאל, ניהול הקמפיינים הממומנים בכל הפלטפורמות הרלוונטיות, קידום אורגני SEO והפקת ימי צילום רבעוניים לטובת תמונות לאתר החברה והפקות אופנה ברחוב.

קטגוריה
אופנה, סטריט וויר, בגדים
תאריך פרויקט
שנת 2018
קטגוריות
כרטיס ביקור דיגיטלי | פיתוח | קידום אתרים קידום | אתרים אורגני | מיתוג | עיצוב לוגו | קידום אורגני | קמפיינים ממומנים

תוצאות מתחילת הפרויקט

+ 0
כמות החיוכים בימי הצילום שלנו
+ 0
לקוחות חדשים
0
חשיפות בכל חודש
סטריט קנדיס2
01 —

הרמת קמפיין ממומן בפייסבוק ואינסטגרם

אנחנו משתמשים בכלים הכי חזקים ומתקדמים בעולם לאופטימיזציות של קמפיינים, הרמנו קמפיין לגיוס לידים של לקוחות חדשים שמתעניינים באירועים וכו', על פי צרכי הלקוח והתחלנו לייצר מאות לידים ללקוח בדגש על מטרה של הוזלת לידים כמה שאפשר תוך כדי שמירה על איכות גבוהה של הלידים

02 —

קמפיין ממומן בגוגל

הלקוח היה מעוניין בעוד לידים ובפנייה ללקוחות חמים וגדולים, אז הרמנו קמפיינים חכמים ושונים בגוגל תוך כדי שימוש בדטאות של הלקוח ופנייה ללקוחות שכבר מכירים או היו אצלו באתר.

קידום ממומן בגוגל
תמונה של SEO
03 —

קידום אורגני בגוגול (SEO)

כדי להביא את העסק שלכם לראש תוצאות החיפוש של גוגל מה שנקרא היום הדף הראשון בגוגל, כתיבת תוכן איכותי עם מילות מפתח רלוונטיות היא פעולה חיונית. פעולה זו תיצור לידים אורגניים רבים עבור הארגון או המותג שלכם וזה יעזור לכם להישאר בראש הרשימה.

03 —

בניית אתר אינטרנט - מבוסס פלטפורמת וורדפרס

כדי להביא את העסק שלכם לראש תוצאות החיפוש של גוגל מה שנקרא היום הדף הראשון בגוגל, כתיבת תוכן איכותי עם מילות מפתח רלוונטיות היא פעולה חיונית. פעולה זו תיצור לידים אורגניים רבים עבור הארגון או המותג שלכם וזה יעזור לכם להישאר בראש הרשימה.

סטריט קנדיס - VEGETA
03 —

ימי צילום והפקה

אנחנו בחברה מאמינים בקריאייטיב ויודעים שקריאייטיב טוב מביא את הלקוח לתוצאות טובות יותר בכל הנוגע לפרסומות שלו ולתוכן שהוא מייצר, על ידי תוכן טוב אפשר להתקרב ללקוח ואפשר להזדהות עם קהלים מסוימים, כאן אנחנו מנסים להזדהות עם קהל צעיר ואופנתי וזה מה שעשינו 🙂

03 —

ניהול סושיאל שוטף למותג

מדיה חברתית היא דרך טובה ליצור אינטראקציה עם הקהלים שלך. אבל כמשווקים, עלינו להיות מסוגלים להבין באמת את הדרך שבה אנשים צורכים מידע במדיה חברתית ולהשתמש בו ככלי לאסטרטגיות השיווק שלנו.

על מנת לעשות זאת, עלינו לדעת כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בערוצים כגון פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם וכדומה. עלינו גם לדעת מהן השיטות המומלצות וכיצד אנו יכולים למדוד הצלחה

VEGETA-STREET-CANDYS
מאחלים בהצלחה

משפחת משרד פרסום וג'טה

רגע! לא תקבלו עוד הזמדנות!

בואו להטיס את העסק שלכם למעלה! עם שיחת ייעוץ בחינם שמאפיינת רק את העסק שלכם! השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם. אל תפספסו את ההזדמנות הזו היא בחינם ולא להרבה זמן!