רון ביטון - Ron Biton

איך עזרנו להם?

קמפיינים ממונים בפייסבוק ובאינסטגרם, ניהול קמפיינים ממומנים בגוגל ובניית מיני סייט

אז מי זה רון ביטון? קודם כל אם אתם שואלים אז אתם כנראה לא חיים איתנו באותה מדינה רון ביטון הוא כותב ומלחין מהבולטים בישראל.
בשנת 2020 זכה כפזמונאי השנה במצעד של נוי אלוש שדרן גלגלצ לשעבר.
מאחוריו אין ספור להיטים שכבשו את הרדיו, המדיה ואת המצעדים.
רון עבד ועובד עם השמות הכי חמים במוסיקה הישראלית כמו: נועה קירל, מרגי, סטפן, אלה לי, איתי לוי, עדן בן זקן, נסרין, שלומי שבת, דודו אהרון, ליאור נרקיס, אליעד, רוני דלומי, רן דנקר, אנה זק, מאור אדרי,לי בירן, נוי פאדלון, אלין כהן, שירן סנדל, שחר סאול, שמעון בוסקילה, מוקי, עומר אדם, אייל גולן, פסטיגל 2021, נבחרת סמסונג ועוד

למה לבחור בנו?

רון ביטון

כותב ומלחין

קטגוריה
מוזיקה, אמנים
תאריך פרויקט
שנת 2021
קטגוריות
כרטיס ביקור דיגיטלי | פיתוח | קידום אתרים קידום | אתרים אורגני | מיתוג | עיצוב לוגו | קידום אורגני | קמפיינים ממומנים
שתפו את הפרויקט

שירותים שלנו

01 —

ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק ואינסטגרם

אנחנו משתמשים בכלים הכי חזקים ומתקדמים בעולם לאופטימיזציות של קמפיינים, הרמנו קמפיין לגיוס לידים של לקוחות חדשים שמתעניינים באירועים וכו', על פי צרכי הלקוח והתחלנו לייצר מאות לידים ללקוח בדגש על מטרה של הוזלת לידים כמה שאפשר תוך כדי שמירה על איכות גבוהה של הלידים.

02 —

קמפיין ממומן יוטיוב

קידום ממומן ביוטיוב זהו אחד הכלים הכי חזקים בשיווק, היום העולם שלנו הולך לוידאו יותר ויתר אנשים צורכים וידאו ובכמויות. מותג שלא עושה וידאו לא קיים. אחד היתרונות של קידום ביוטיוב זהו העלות הנמוכה שיש בפלטפורמה ביחס לכמות החשיפה. אחת השיטות הנפוצות ביותר לפריצה של מותג חדש בעלויות נמועות זה קידום ביוטיוב.

רון ביטון פרסים
03 —

בניית כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא לא רק כלי לקידום העסק שלך. זוהי דרך להציג את העסק שלך באור הטוב ביותר האפשרי. כרטיס ביקור דיגיטלי נותן לך גם את כל המידע על החברה שלך במבט אחד.

כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך צריך להיווצר בצורה כזו שהוא יכול להדגיש את ההיבטים החשובים ביותר של החברה שלך, תוך שהוא לא תופס את כל המקום על המסך עם יותר מדי טקסט או גרפיקה

מאחלים בהצלחה

משפחת משרד פרסום וג'טה