רוטשילד 22

איך עזרנו להם?

כרטיס ביקור דיגיטלי, קמפיינים ממונים בפייסבוק ובאינסטגרם וניהול סושיאל

אז מי אלו רוטשילד 22? רוטשילד 22 זהו בר מסעדה תל אביב שבנינו לו את כל מערך הסושיאל מ-0, מיתגנו את העסק בכל הפלטפורמות ובנינו מותג חזק שקיים כבר 6 שנים, תל אביבי חי ובועט.

כל מערך הסושיאל כאן הוקם מכלום, ימי צילום, דוגמנים, תסריטים, הפקות פשוט הכל הכל הכל לסושיאל מושלם, כיום הקו הוא מאוד גרפי תוכלו לראות את זה באינסטגרם.

קטגוריה
בר, מסעדה, קוקטיילים, אוכל, אלכוהול
תאריך פרויקט
שנת 2016
קטגוריות
כרטיס ביקור דיגיטלי | פיתוח | קידום אתרים קידום | אתרים אורגני | מיתוג | עיצוב לוגו | קידום אורגני | קמפיינים ממומנים

תוצאות מתחילת הפרויקט

+ 0
הזמנות מראש בחודש
+ 0
מספר הודעות שהעסק מקבל בחודש
0
חשיפות בכל חודש
01 —

ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק ואינסטגרם

אנחנו משתמשים בכלים הכי חזקים ומתקדמים בעולם לאופטימיזציות של קמפיינים, הרמנו קמפיין לגיוס לידים של לקוחות חדשים שמתעניינים באירועים וכו', על פי צרכי הלקוח והתחלנו לייצר מאות לידים ללקוח בדגש על מטרה של הוזלת לידים כמה שאפשר תוך כדי שמירה על איכות גבוהה של הלידים.

02 —

בניית כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא לא רק כלי לקידום העסק שלך. זוהי דרך להציג את העסק שלך באור הטוב ביותר האפשרי. כרטיס ביקור דיגיטלי נותן לך גם את כל המידע על החברה שלך במבט אחד.

כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך צריך להיווצר בצורה כזו שהוא יכול להדגיש את ההיבטים החשובים ביותר של החברה שלך, תוך שהוא לא תופס את כל המקום על המסך עם יותר מדי טקסט או גרפיקה

כרטיס-ביקור-דיגיטלי-רוטשילד-22
קוקטייל רוטשילד 22
03 —

ניהול סושיאל

מדיה חברתית היא דרך טובה ליצור אינטראקציה עם הקהלים שלך. אבל כמשווקים, עלינו להיות מסוגלים להבין באמת את הדרך שבה אנשים צורכים מידע במדיה חברתית ולהשתמש בו ככלי לאסטרטגיות השיווק שלנו.

על מנת לעשות זאת, עלינו לדעת כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בערוצים כגון פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם וכדומה. עלינו גם לדעת מהן השיטות המומלצות וכיצד אנו יכולים למדוד הצלחה.

04 —

הקפדה על פיד אחיד באינסטגרם

חשוב מאוד בניהול הסושיאל של המותג שלכם להקפיד על פיד אחיד באינסטגרם, כמובן כל מותג ומה שהוא רוצה לשדר כאן הקפדנו על פיד אחיד בגלל שאנחנו רוצים לשדר משהו מסויים מהמותג של הלקוח.

ניהול-סושיאל-רוטשילד-22
מאחלים בהצלחה

משפחת משרד פרסום וג'טה